Love.Az
Canlı Futbol Nəticələri - LiveScore
Canli Futbol Nəticələri
Bu Günün oyunları
Yenilə
|
Hamısı
|
Canlı
|
Bitmiş
|
Dünən
|
Sabah
ALMANYA: 2. Bundesliga
8'
Hertha - Kaiserslautern
0:0
8'
Nürnberg - Elversberg
0:0
8'
Schalke - Rostock
0:0
ALMANYA: Regionalliga North
8'
Hannover II - Eimsbutteler
0:0
ALMANYA: Oberliga NOFV-Nord
8'
TB Berlin - Lichtenberg
0:0
ALMANYA: Oberliga Hamburg
8'
Duneberg - Niendorfer TSV
0:0
ALMANYA: Kuzey Gençler Bundesliga
8'
Dresden U19 - Hertha U19
0:0
8'
Hamburger SV U19 - St. Pauli U19
1:0
8'
Jena U19 - Union Berlin U19
0:0
8'
RB Leipzig U19 - Werder Bremen U19
1:0
8'
Rostock U19 - Hannover U19
0:1
8'
Wolfsburg U19 - Meppen U19
1:0
ALMANYA: Güney Gençler Bundesliga
8'
Augsburg U19 - Nürnberg U19
0:0
8'
Fürth U19 - Ingolstadt U19
0:0
8'
Stuttgart U19 - Bayern U19
1:0
ALMANYA: Batı Gençler Bundesliga
8'
Leverkusen U19 - Viktoria Koln U19
0:0
ALMANYA: Bayanlar Bundesliga
52'
SGS Essen K - Koln K
2:0
ASYA: AFC Şampiyonlar Ligi - Playofflar
Fasilə
Yokohama M. (Jpn) - Al-Ain (Uae)
0:1
AVUSTRALYA: NPL NSW
90+'
Hills Brumbies - APIA Leichhardt
1:2
87'
St. George City - Sutherland
1:1
AVUSTRALYA: SA State League
73'
Adelaide Cobras - Blue Eagles
2:2
AVUSTURYA: Salzburg
85'
UFC Hallein - Golling
3:0
BANGLADEŞ: Premier League
49'
Brothers U. - Fortis
0:1
47'
Chittagong Abahani - Sheikh Jamal
0:0
Fasilə
Mohammedan - Bashundara Kings
0:1
BEYAZ RUSYA: Pershaya Liga
50'
Niva Dolbizno - BumProm Gomel
1:2
ÇEK CUMHURİYETİ: Plzensky KP
8'
Sokol Lhota - Myto
0:0
ÇEK CUMHURİYETİ: Stredocesky KP
8'
Povltavska FA B - Dobris
0:0
ÇEK CUMHURİYETİ: U19 League
Fasilə
Brno U19 - Liberec U19
2:0
49'
Ostrava U19 - Jihlava U19
1:0
38'
Sparta Prag U19 - Sigma Olomouc U19
2:1
ÇEK CUMHURİYETİ: 1. Liga Women - Düşme Grubu
Yenilənmə Gözlənilir
Ostrava K - Lok. Brno K
0:0
ÇEK CUMHURİYETİ: 2. Liga Women - Terfi Grupları
8'
Sparta Prag B K - Olomouc K
0:0
ÇİN: Super Ligi
8'
Tianjin Jinmen Tiger - Shanghai Shenhua
0:0
ÇİN: Yi Ligi
46'
Haikou Mingcheng - Shenzhen Juniors
1:1
DANİMARKA: 3rd Division - Düşme Grubu
8'
Vejgaard - Vanløse
0:0
DANİMARKA: 3rd Division - Şampiyona Playoffları
8'
Ishoj - VSK Aarhus
0:0
DANİMARKA: Elitedivisionen Women - Şampiyona Playoffları
8'
Koge K - Brondby K
0:0
ESTONYA: Esiliiga
83'
Paide Linnameeskond U21 - Tabasalu
2:0
ESTONYA: Meistriliiga Women
76'
Tammeka Tartu K - FC Ararat K
3:1
FİLİPİNLER: PFL
Fasilə
Manila Digger - United City
0:2
GÜNEY AFRİKA: Diski Challenge
78'
Stellenbosch U23 - Golden Arrows U23
2:3
GÜNEY KORE: K League 1
48'
Daegu - Gwangju
2:2
47'
Gangwon - Daejeon
1:2
GÜNEY KORE: K League 2
50'
Ansan Greeners - Seoul E-Land
0:0
50'
Suwon Bluewings - Cheonan City
0:0
GÜNEY KORE: K3 League
50'
Ulsan Citizen - Changwon
0:1
İNGİLTERE: 18yaş altı akademik
Fasilə
Arsenal U18 - Chelsea U18
1:1
Fasilə
Aston Villa U18 - Leicester U18
1:2
Fasilə
Reading U18 - Crystal Palace U18
0:2
Fasilə
West Ham U18 - Tottenham U18
1:0
8'
Southampton U18 - West Brom U18
0:0
İSPANYA: Tercera RFEF - Group 6
48'
Villarreal C - Torrellano
1:0
İSPANYA: Tercera RFEF - Group 11
52'
Ibiza Islas Pitiusas - Mercadal
0:0
İSPANYA: Liga F Women
Fasilə
Granada K - Betis K
2:1
İSVEÇ: Superettan
8'
Trelleborg - Utsikten
0:0
İSVEÇ: 2. Lig - Norrland
50'
Taftea IK - Kiruna
2:0
8'
IFK Lulea - Gottne
0:1
İSVEÇ: 2. Lig - Norra Götaland
8'
Stenungsunds - Lidkoping
0:0
İSVEÇ: 2. Lig - Norra Svealand
8'
Jarfalla - Farsta
0:0
8'
Viggbyholms - Skiljebo
1:0
İSVEÇ: 2. Lig - Södra Götaland
8'
Högaborgs - IFK Berga
0:0
8'
Lodde - Simrishamn
1:0
İSVEÇ: 2. Lig - Västra Götaland
8'
Tord - Bergdalens IK
0:0
İTALYA: Primavera 1
8'
Lazio U19 - Inter U19
0:0
KENYA: Premier League
Fasilə
Nzoia Sugar - KCB
1:1
KENYA: Super League
Fasilə
Luanda Villa - Darajani Gogo
2:0
Yenilənmə Gözlənilir
Silibwet - Assad
0:1
LİTVANYA: I Lyga
49'
BE1 NFA - Garliava
1:1
8'
Nevezis Kedainiai - FK Minija
0:0
MALEZYA: Süper Lig
75'
PDRM FC - Kedah
0:1
NORVEÇ: Division 2, avd 1
8'
Sotra - Lysekloster
0:0
NORVEÇ: Division 3 - Group 1
8'
Forde - Djerv 1919
0:0
NORVEÇ: Division 3 - Group 5
38'
Kristiansund 2 - Lokomotiv Oslo
0:0
NORVEÇ: Division 3 - Group 6
46'
Fredrikstad 2 - Skjervoy
0:1
8'
Ham-Kam 2 - Ulfstind
0:0
8'
Innstrandens - Harstad
0:0
NORVEÇ: Division 1 Women
38'
Viking K - Kil/Hemne K
0:3
POLONYA: III Liga - Group I
53'
Legia II - Sulejowek
1:0
POLONYA: III Liga - Group II
53'
Pogon Szczecin II - Notec Czarnkow
2:1
POLONYA: III Liga - Group III
53'
Bytom Odrzanski - Jelenia Gora
0:0
53'
Gornik Z. II - Z. Gora
0:0
53'
Slask II - Kluczbork
0:1
8'
Goczalkowice Zdroj - Bielsko-Biala
0:0
POLONYA: III Liga - Group IV
46'
KS Wieczysta Krakow - Sokol Sieniawa
5:0
8'
Avia Swidnik - Wislanie Jaskowice
0:0
POLONYA: Central Youth League
52'
Lech U19 - Widzew Lodz U19
2:1
53'
Polonia W. U19 - Pogon Szczecin U19
1:0
POLONYA: Ekstraliga Women
48'
Gdansk K - Katowice K
0:2
48'
Medyk Konin K - Pogon Szczecin K
1:2
47'
UKS SMS Lodz K - Slask K
1:0
PORTEKİZ: Campeonato Nacional U19 - Düşme Grubu
48'
Maritimo U19 - Chaves U19
0:1
8'
SC Lusitania U19 - Belenenses U19
0:0
PORTEKİZ: Campeonato Nacional U19 - Şampiyona Playoffları
Fasilə
Benfica U19 - FC Porto U19
1:0
48'
Braga U19 - Farense U19
1:0
RUSYA: Premier Ligi
8'
Rubin Kazan - FK Rostov
0:0
RUSYA: FNL 2 - Division A Gold - İlkbahar Sezonu
8'
Veles Moscow - Ufa
0:0
RUSYA: FNL 2 - Division A Silver - İlkbahar Sezonu
8'
Tekstilshtik - Khimik
0:0
8'
Ulyanovsk - S. Kostroma
0:0
RUSYA: FNL 2 - Division B - Group 4
47'
Samara 2 - Dynamo Barnaul
1:0
RUSYA: Supreme Division Women
49'
Lok. Moscow K - Chertanovo M. K
0:0
8'
Ryazan K - Din. Moscow K
0:0
SİNGAPUR: Premier League
47'
Young Lions - DPMM
1:2
TAYLAND: Thai League 1
8'
Ratchaburi - Muangthong
0:0
TAYLAND: Thai League 2 - Terfi Playofflar
8'
Chiangmai FC - Nakhon Si
0:0
TAYVAN: Mulan Football League Women
52'
Hualien K - Taoyuan Mars K
1:1
UKRAYNA: Premier League
50'
Vorskla - Minaj
1:0
UKRAYNA: Persha Liga - Düşme Grubu
78'
Metalist Kharkiv - Hirnyk-Sport
1:0
38'
Podillya Khmelnytskyi - Dinaz Vyshgorod
1:0
UKRAYNA: Persha Liga - Terfi Grupları
51'
FSC Mariupol - Karpaty Lviv
0:1
8'
SC Poltava - Kudrivka-Nyva
0:0
UKRAYNA: Druha Liga
64'
Trostyanets - Chaika
0:0
Fasilə
Kudrivka - Druzhba Myrivka
0:2
UKRAYNA: U19 League
45+'
Kryvbas 2020 U19 - Zhytomyr U19
1:0
8'
Ch. Odesa U19 - Metalist 1925 U19
0:0
8'
Oleksandriya U19 - Dnipro-1 U19
0:0
UKRAYNA: Championship Women - Düşme Grubu
45+'
Dnipro-1 K - EMC Podolie K
0:0
VİETNAM: V.League 2
47'
Da Nang - Long An
2:0
50'
Dong Nai - TTBD Phu Dong
0:1
46'
Hoa Binh - Ba Ria Vung Tau
1:0
Ana Səhifə
Rəng Seçimi:
Passion Love