Love.Az
Canlı Futbol Nəticələri - LiveScore
Canli Futbol Nəticələri
Bu Günün oyunları
Yenilə
|
Hamısı
|
Canlı
|
Bitmiş
|
Dünən
|
Sabah
ALMANYA: Bundesliga
19'
FC Köln - Union Berlin
0:2
19'
Freiburg - Heidenheim
0:0
19'
Mönchengladbach - Frankfurt
1:0
19'
RB Leipzig - Bremen
0:0
İSPANYA: LaLiga
90+'
Mallorca - Las Palmas
1:0
TÜRKİYE: TFF 1. Lig
45+'
Adanaspor - Bandırmaspor
0:0
45+'
Boluspor - Çorum
0:0
45+'
Erzurumspor - Eyüpspor
0:3
45+'
Göztepe - Bodrumspor
0:1
45+'
Kocaelispor - Sakaryaspor
0:0
Fasilə
Şanlıurfaspor - Manisa FK
1:0
Fasilə
Tuzlaspor - Gençlerbirliği
0:1
ALMANYA: 3. Liga
87'
Bielefeld - Hallescher
0:0
83'
Dortmund II - Ulm
0:2
90+'
Ingolstadt - Lubeck
5:1
73'
Unterhaching - Dresden
0:2
89'
Viktoria Koln - Regensburg
1:1
ALMANYA: Regionalliga Batı
90+'
Ahlen - Mönchengladbach II
2:3
88'
Bocholt - Wuppertaler
1:0
85'
Duren - Aachen
4:1
90+'
Düsseldorf II - Rodinghausen
3:1
82'
Fortuna Koln - Schalke II
1:1
ALMANYA: Regionalliga Sudwest
88'
Aalen - Walldorf
0:1
83'
Eint. Frankfurt II - Stuttgart II
1:2
88'
Fulda-Lehnerz - Bahlinger
3:0
86'
Hoffenheim II - FSV Frankfurt
0:0
90'
Kassel - Koblenz
1:0
90'
Mainz II - Offenbach
3:0
87'
Schott Mainz - Balingen
7:0
90+'
Steinbach Haiger - Homburg
1:2
81'
Stuttgarter Kickers - Freiberg
1:0
ALMANYA: Regionalliga Bayern
88'
Aubstadt - Aschaffenburg
1:0
88'
Fürth II - Bayern II
1:2
90+'
Illertissen - Buchbach
1:2
90'
Schalding - Wurzburger Kickers
0:3
90'
Vilzing - Turkgucu Munchen
7:0
ALMANYA: Oberliga NOFV-Nord
90'
Rostocker FC - RSV Eintracht
2:6
ALMANYA: NOFV-Oberliga Güney
90'
Arnstadt - Ludwigsfelde
4:3
90'
Bischofswerdaer - Halle
4:2
87'
Freital - Motor Marienberg
1:0
90'
Halberstadt - Magdeburg II
3:1
90+'
Plauen - Krieschow
4:1
81'
Sandersdorf - Auerbach
2:3
ALMANYA: Oberliga Schleswig-Holstein
45+'
Dornbreite Lubeck - Nordmark Satrup
1:0
45+'
Hohenwestedt - Heider SV
1:0
ALMANYA: Oberliga Hamburg
Fasilə
Sasel - Rugenbergen
0:3
45+'
TSV Buchholz 08 - Harksheide
1:0
ALMANYA: Oberliga Bremen
Fasilə
Blumenthaler - Komet Arsten
1:0
45+'
BTS Neustadt - Bremen II
0:1
45+'
Geestemunde - OSC Bremerhaven
2:0
45+'
Hemelingen - TURA Bremen
0:0
45+'
Leher - Blockdiek
1:1
Fasilə
Oberneuland - Brinkumer
1:1
45+'
Vatan Bremen - Woltmershausen
0:1
ALMANYA: Oberliga Niedersachsen
90+'
Meppen II - Schoningen
1:1
45+'
Delmenhorst - Arminia Hannover
2:0
45+'
Ramlingen-Ehlershausen - Lupo-Martini Wolfsburg
0:2
ALMANYA: Oberliga Hessen
45+'
Alzenau - Giessen
0:1
Fasilə
Erlensee - Friedberg
0:3
45+'
Fernwald - Baunatal
1:0
45+'
Waldgirmes - Hanau
2:0
ALMANYA: Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar
88'
Worms - Auersmacher
2:0
Fasilə
RW Koblenz - Pfeddersheim
2:0
19'
Kaiserslautern II - Diefflen
0:0
19'
Mechtersheim - Gonsenheim
0:0
ALMANYA: Oberliga Bayern Nord
90+'
Gebenbach - Abtswind
4:5
63'
Regensburg II - Coburg
4:0
Fasilə
Wurzburger FV - Bayern Hof
0:2
ALMANYA: Oberliga Bayern Süd
88'
Dachau - Gundelfingen
1:1
90'
Deisenhofen - Sonthofen
1:1
83'
Münich 1860 II - Kirchanschoring
3:1
90+'
Schwaben Augsburg - Erlbach
1:2
19'
Nordlingen - Ismaning
0:0
ALMANYA: Bayanlar Bundesliga
90+'
Duisburg K - Leverkusen K
1:3
AVRUPA: Premier League (Crimea)
71'
GFK Yalta - Gvardiya
0:0
Fasilə
Inkomport - Alushta-Crimea
3:0
Fasilə
Ocean Kerch - Kyzyltash
2:0
Fasilə
TSK Simferopol - Sparta-KT
2:0
AVRUPA: European U17 Şampiyonası - Bayanlar
19'
Fransa U17 K - İngiltere U17 K
0:0
19'
Norveç U17 K - İsveç U17 K
0:0
AVUSTURYA: 2. Liga
62'
Floridsdorfer AC - Dornbirn
1:1
63'
Grazer - Horn
0:1
AVUSTURYA: Regionalliga Central
45+'
Ried (Am) - ASK Klagenfurt
0:1
19'
Wolfsberger (Am) - Vocklamarkt
0:0
AVUSTURYA: Regionalliga Batı
83'
Kufstein - Reichenau
1:2
45+'
Wals-Grunau - Dornbirner SV
0:0
AVUSTURYA: Vorarlberg
19'
Lauterach - Alberschwende
0:0
AVUSTURYA: Wien
19'
Simmeringer - A XIII-Auhof Center
0:0
AVUSTURYA: Bundesliga Women
45+'
Altach/Vorderland K - Dornbirn K
0:1
AZERBAYCAN: Premier Lig
Fasilə
Araz - Turan
0:0
BEYAZ RUSYA: Pershaya Liga
90'
Volna Pinsk - Belshina
0:4
BREZİLYA: Pernambucano U20 - İlk etap
Fasilə
Ibis Sport Club U20 - CA Porto U20
0:0
BURUNDİ: Coupe du President
45+'
Deira - Vital O
0:0
BUTAN: Premier League
88'
Transport United - Tsirang
2:1
ÇEK CUMHURİYETİ: FORTUNA:LIGA - Şampiyona Playoffları
45+'
Ostrava - Mlada Boleslav
0:1
Fasilə
Plzen - Slovacko
2:1
ÇEK CUMHURİYETİ: CFL - Group B
90'
Usti n. L. - Zapy
0:3
Fasilə
Banik Most-Sous - Teplice B
0:3
ÇEK CUMHURİYETİ: Division B
90'
Louny - Steti
0:0
ÇEK CUMHURİYETİ: Division D
Yenilənmə Gözlənilir
Sperice - Havlickuv Brod
1:1
ÇEK CUMHURİYETİ: Jihocesky KP
Yenilənmə Gözlənilir
Tyn nad Vltavou - Hluboka nad Vltavou
0:2
Yenilənmə Gözlənilir
FC Semice - Junior Strakonice
0:0
Yenilənmə Gözlənilir
Protivin - TJ Osek
0:0
ÇEK CUMHURİYETİ: Karlovarsky KP
Yenilənmə Gözlənilir
KV Dvory - Kralovske Porici
4:1
Yenilənmə Gözlənilir
Marianske Lazne B - Union Nove Sedlo
0:4
ÇEK CUMHURİYETİ: Kralovehradecky KP
85'
Jicin - Cerveny Kostelec
2:1
Fasilə
Nachod - Chlumec nad Cidlinou B
1:1
ÇEK CUMHURİYETİ: Moravskoslezsky KP
Yenilənmə Gözlənilir
Dolni Datyne - Petrvald na Morave
0:0
ÇEK CUMHURİYETİ: Prazsky prebor
90+'
Predni Kopanina - Stresovice
3:0
ÇEK CUMHURİYETİ: Ustecky KP
Yenilənmə Gözlənilir
Srbice - Ledvice
0:0
Yenilənmə Gözlənilir
Usti n. L. B - Vilemov
0:0
ÇEK CUMHURİYETİ: U19 League
87'
Plzen U19 - Zlin U19
2:0
ÇEK CUMHURİYETİ: 1. Liga Women - Düşme Grubu
Yenilənmə Gözlənilir
Pardubice K - Plzen K
1:1
ÇEK CUMHURİYETİ: 1. Liga Women - Şampiyona Playoffları
90+'
Liberec K - Slavia Prag K
1:6
ÇEK CUMHURİYETİ: 2. Liga Women - Düşme Grubu
19'
Prague Raptors K - Teplice K
2:1
ÇİN: Super Ligi
88'
Beijing Guoan - Meizhou Hakka
3:2
DANİMARKA: 1st Division - Terfi Grupları
85'
Sonderjyske - Aalborg
0:0
DANİMARKA: 2nd Division - Düşme Grubu
90+'
F. Amager - Brabrand
2:1
90+'
Skive - Hellerup
4:0
DANİMARKA: 2nd Division - Terfi Grupları
90+'
Aarhus Fremad - AB Kopenhagen
1:0
90+'
Middelfart - Nykobing
1:1
DANİMARKA: 3rd Division - Düşme Grubu
90+'
SfB-Oure - Holstebro
2:1
88'
Young Boys - Lyseng
4:2
DANİMARKA: Elitedivisionen Women - Düşme Grubu
89'
Aalborg K - Odense Q K
0:1
87'
Naestved K - Osterbro K
0:0
63'
B93 K - Thisted K
4:0
DANİMARKA: Elitedivisionen Women - Şampiyona Playoffları
45+'
Aarhus K - Nordsjaelland K
1:0
ERMENİSTAN: First League
89'
Pyunik 2 - Urartu 2
0:0
ETİYOPYA: Premier League
90'
Hawassa - Sidama Bunna
1:1
FİLİPİNLER: PFL
Fasilə
Don Bosco Garelli - Tuloy
0:2
FİNLANDİYA: Veikkausliiga
90'
Haka - SJK
2:0
GÜNEY AFRİKA: Premier Lig
Fasilə
Polokwane - Sekhukhune
0:0
Fasilə
Swallows - Stellenbosch
1:0
GÜRCİSTAN: Crystalbet Erovnuli Liga 2
58'
Bolnisi - Dusheti
0:0
45+'
Georgia - Loco. Tbilisi
1:0
HIRVATİSTAN: Prva NL
Fasilə
Vukovar 1991 - Dubrava
0:0
HOLLANDA: Tweede Divisie
49'
GVVV - Spakenburg
2:2
56'
HFC - Hardenberg
1:1
60'
Scheveningen - Jong Almere City
1:2
45+'
ADO 20 Heemskerk - Kozakken Boys
1:1
Fasilə
AFC - ACV Assen
0:0
45+'
Rijnsburgse Boys - Lisse
0:0
19'
Jong Sparta Rotterdam - Quick Boys
0:0
19'
Katwijk - Excelsior Maassluis
0:1
HOLLANDA: Derde Divisie
58'
Eemdijk - DEM
0:2
57'
Harkemase Boys - Sparta Nijkerk
0:0
52'
Rijnvogels - Urk
3:0
45+'
DVS '33 Ermelo - ODIN '59
0:0
45+'
IJsselmeervogels - VV DOVO
0:0
45+'
Kloetinge - SteDoCo
0:0
19'
TEC - Barendrecht
0:0
19'
USV Hercules - RKAV Volendam
2:0
İNGİLTERE: Premier League 2 - Playofflar
84'
Arsenal U21 - Chelsea U21
2:2
45+'
Reading U21 - Nottingham U21
2:1
İNGİLTERE: 18yaş altı akademik
19'
Norwich U18 - Brighton U18
0:1
İRAN: Pro Lig
4'
Shams Azar Qazvin - Malavan
0:0
İSPANYA: LaLiga2
88'
Racing Santander - Mirandes
1:0
İSPANYA: Tercera RFEF - Group 8
9'
Ponferradina B - Almazan
0:0
İSVEÇ: Allsvenskan
Fasilə
AIK Stockholm - Sirius
0:1
Fasilə
Halmstad - Mjallby
0:3
İSVEÇ: Superettan
Fasilə
Sundsvall - Landskrona
1:2
Fasilə
Varberg - Orgryte
1:2
İSVEÇ: 2. Lig - Norrland
90+'
Boden - Ytterhogdal
1:3
İSVEÇ: 2. Lig - Norra Götaland
90+'
Grebbestad - Vanersborgs FK
3:0
İSVEÇ: 2. Lig - Västra Götaland
90+'
Astrio - Qviding
3:1
İSVEÇ: Elitettan - Kadınlar
90+'
Bollstanas K - Malmo FF K
0:2
45+'
Eskilstuna Utd K - Lidkoping K
0:0
45+'
Jitex K - Örebro K
2:2
İSVİÇRE: 1.Lig Grup 1
45+'
Meyrin - Sion II
0:0
45+'
Portalban - Vevey
0:0
İTALYA: Primavera 1
45+'
Atalanta U19 - Verona U19
1:0
Fasilə
Sampdoria U19 - Empoli U19
0:1
İTALYA: Primavera 2
45+'
Ascoli U19 - Spezia U19
1:0
45+'
Benevento U19 - Cosenza U19
0:0
Fasilə
Brescia U19 - Sudtirol U19
2:1
45+'
Cremonese U19 - Cittadella U19
3:0
Fasilə
Crotone U19 - Perugia U19
1:0
Fasilə
Entella U19 - Pescara U19
0:1
45+'
Padova U19 - Alessandria U19
0:0
Fasilə
Palermo U19 - Monopoli U19
0:0
Fasilə
Parma U19 - Reggiana U19
1:0
45+'
Pisa U19 - Napoli U19
0:0
45+'
Renate U19 - AlbinoLeffe U19
3:0
Fasilə
Udinese U19 - Spal U19
1:0
45+'
Venezia U19 - FeralpiSalo U19
1:1
45+'
Vicenza U19 - Como U19
0:0
KAZAKİSTAN: Premier Lig
90+'
Turan - Zhetysu
1:3
KENYA: Premier League
89'
Bandari - Posta Rangers
0:0
87'
Kariobangi Sharks - Sofapaka
5:2
88'
Ulinzi Stars - Muhoroni Youth
0:0
LETONYA: Virsliga
Fasilə
Metta - Jelgava
3:0
LETONYA: 1. Liga
90+'
FK Smiltene - Valmiera 2
2:4
90+'
Marupe - JFK Ventspils
1:0
LİTVANYA: A Lyga
90+'
Dainava Alytus - Transinvest
1:0
LİTVANYA: I Lyga
90+'
Atmosfera - Kauno Zalgiris 2
1:0
90+'
Riteriai - Ekranas
2:0
LÜBNAN: Premier Lig - Kazananlar etabı
45+'
Al Ansar - Safa
1:0
MACARİSTAN: OTP Bank Liga
19'
MTK Budapest - Puskas Academy
0:2
MAKAO: Elite League - Şampiyona Playoffları
45+'
Lun Lok - Benfica
0:2
MALAVİ: Super League
54'
Civo Utd - Bangwe All Stars
0:1
52'
FOMO - Baka City
1:1
53'
MAFCO - Big Bullets
1:0
57'
Mighty Wanderers - Karonga United
1:0
47'
Moyale Barracks - Chitipa United
0:1
MALEZYA: Süper Lig
74'
Sri Pahang - Kelantan DNFC
1:0
Fasilə
Terengganu - Perak
1:0
MISIR: Premier Lig
45+'
Arab Contractors - Al Ittihad
0:0
MOLDOVA: Super Liga - Şampiyona Playoffları
Fasilə
Balti - Dacia Buiucani
2:0
MOZAMBİK: Mocambola
45+'
Black Bulls - Ferroviario Beira
1:1
NORVEÇ: Division 2, avd 2
88'
Ull/Kisa - Follo
1:1
45+'
Eidsvold - Strindheim
2:1
NORVEÇ: Division 3 - Group 1
84'
Askoy - Froya
2:1
89'
Bjarg - Sandviken
0:1
45+'
Haugesund 2 - Loddefjord
0:0
NORVEÇ: Division 3 - Group 2
90+'
Brodd - Vigor
4:0
89'
Grenland - Mandalskameratene
5:0
NORVEÇ: Division 3 - Group 3
Fasilə
Frigg - Ullern
1:0
NORVEÇ: Division 3 - Group 4
89'
Lillestrom 2 - Tiller
4:1
Fasilə
Surnadal - Nardo
1:1
Fasilə
Verdal - Melhus
0:2
NORVEÇ: Division 3 - Group 5
88'
Bjorkelangen - Hødd 2
2:1
88'
Gjellerasen - Skjetten
2:2
45+'
Ready - Funnefoss/Vormsund
2:0
19'
Spjelkavik - Skedsmo
0:0
NORVEÇ: Division 3 - Group 6
45+'
Elverum - Fyllingsdalen
0:0
NORVEÇ: Toppserien - Bayanlar
90'
Kolbotn K - Lyn K
2:2
90+'
Rosenborg K - Asane K
2:1
90+'
Stabaek K - RØA K
1:0
POLONYA: Ekstraklasa
Fasilə
Gornik Zabrze - Stal Mielec
0:0
POLONYA: Division 1
45+'
Chrobry Glogow - R. Rzeszow
1:0
POLONYA: Division 2
90+'
Chojniczanka - Polonia B.
1:4
POLONYA: III Liga - Group I
45+'
Zambrow - Warta Sieradz
0:1
POLONYA: III Liga - Group II
90+'
Nowe Skalmierzyce - Swit Skolwin
1:0
45+'
Blekitni Stargard - Vineta W.
3:0
POLONYA: III Liga - Group III
45+'
Starowice Dolne - Carina Gubin
1:0
POLONYA: Ekstraliga Women
87'
Tczew K - Leczna K
1:1
PORTEKİZ: Liga Portugal 2
Fasilə
Torreense - Feirense
2:0
PORTEKİZ: Campeonato Nacional U19 - Düşme Grubu
Fasilə
Boavista U19 - Lusitania FC U19
4:0
PORTEKİZ: Liga BPI Women
45+'
Benfica K - Racing Power K
1:0
45+'
Damaiense K - Sporting K
0:1
45+'
Maritimo K - Valadares Gaia K
0:1
45+'
Torreense K - Braga K
2:1
RUANDA: Premier League
Fasilə
Etoile de L'Est - Bugesera
0:2
45+'
Kiyovu - Rayon Sport
0:0
45+'
Sunrise - Marines
1:0
RUSYA: Premier Ligi
19'
Sp. Moscow - Krasnodar
0:0
RUSYA: FNL 2 - Division A Gold - İlkbahar Sezonu
83'
Chelyabinsk - FK Chayka
4:0
87'
M. Lipetsk - R. Volgograd
1:2
90+'
Rodina Moscow 2 - Krasnodar 2
3:0
RUSYA: FNL 2 - Division A Silver - İlkbahar Sezonu
90+'
Miass - Omsk
0:2
Fasilə
D. Bryansk - Kursk
1:0
45+'
Kaluga - Mashuk
1:2
RUSYA: FNL 2 - Division B - Group 1
Fasilə
Forte Taganrog - Astrakhan
0:0
Fasilə
Kholding - Kamensk-Shakhtinsky
0:0
45+'
Nart Cherkessk - Nalchik
2:1
19'
Nazran - FC Sevastopol
0:0
RUSYA: FNL 2 - Division B - Group 2
88'
Dynamo Petersburg - Sp. Moscow 2
0:2
RUSYA: FNL 2 - Division B - Group 4
90+'
Lada Togliatti - Akron Togliatti 2
1:0
90+'
Nosta - Rubin Kazan 2
0:0
87'
Orenburg 2 - Uralets Nizhny Tagil
0:2
88'
Pari NN 2 - Amkar
0:1
90'
Volna Nizhegorodskaya - Ural 2
0:2
SAN MARİNO: Campionato Sammarinese - Playofflar
Fasilə
Tre Penne - Cosmos
0:0
SLOVAKYA: Nike liga - Şampiyona Playoffları
19'
Podbrezova - Slovan Bratislava
1:0
SLOVAKYA: 1. Liga Women - Düşme Grubu
Yenilənmə Gözlənilir
Presov K - Topolcany GFC K
0:0
SLOVENYA: Prva Liga
45+'
Rogaska - Aluminij
0:3
SOMALİ: National league
Fasilə
Kigs - Midnimo
1:0
TACİKİSTAN: Super Cup
90+'
Istiqlol Dushanbe - Ravshan
2:1
TAYLAND: Thai League 1
Fasilə
Sukhothai - Police Tero
1:0
UGANDA: Premier League
Fasilə
BUL - Gadaffi
0:0
Fasilə
Kitara - Busoga
1:2
Fasilə
Maroons - Bright Stars
0:0
Fasilə
NEC FC - Vipers
0:0
45+'
UPDF - Villa
0:1
45+'
URA SC - Kampala City
0:0
Fasilə
Wakiso Giants - Mbarara City
1:0
UKRAYNA: Premier League
60'
Obolon - Rukh Lviv
0:0
UKRAYNA: U19 League
51'
Kryvbas 2020 U19 - Zhytomyr U19
2:0
UKRAYNA: Championship Women - Düşme Grubu
79'
Dnipro-1 K - EMC Podolie K
1:1
45+'
Panthers FC Uman K - Veres-Rivne K
3:0
URUGUAY: Primera Division - Apertura
Fasilə
Cerro CA - Danubio
2:0
URUGUAY: Segunda Division
45+'
Albion - La Luz
0:0
YUNANİSTAN: Super League 2 - Terfi Grupları
45+'
Levadiakos - AEL Larissa
0:2
ZİMBABVE: Premier Soccer League
Fasilə
Bulawayo Chiefs - Chicken Inn
0:0
45+'
GreenFuel - ZPC Kariba
1:0
45+'
Simba Bhora - Ngezi Platinum
0:1
45+'
Yadah - CAPS Utd
0:0
Ana Səhifə
Rəng Seçimi:
Passion Love